Kontaktinis tel.:+370 610 05 113

Elektroninis paštas:info@paminklaipigiau.lt


Paminklų gamyba

Greitai ir kokybiškai gaminame įvairių tipų paminklus iš plačios spalvų paletės akmens.

Kapaviečių priežiūra

Atliekame visapusišką kapaviečių priežiūra. Kunsultuojame visais rūpimais klausimais.

Žvakės ir gėlės

Prekiaujame kapų žvakėmis, gėlėmis ir vainikais.

Kapaviečių tvarkymas

Dėmesys – kapaviečių paminklų priežiūrai

Jeigu neturite daug laiko ar negalite skirti didelio kiekio pastangų paminklų priežiūrai, rekomenduojame rinktis aukštos kokybės, tvirtus, ilgaamžiškus iš granito arba marmuro pagamintus antkapius, kurie yra nupoliruoti iš visų pusių. Tokiu atveju, juos pakaks tik retkarčiais nuvalyti drėgna kempinėle ar šluoste ir galėsite džiaugtis estetišku vaizdu. Vis dėlto, jeigu norite šiek tiek sutaupyti, rinkitės tokius antkapius, kurių nupoliruota tik priekinė pusė. Tačiau, pasirinkus tokius gaminius, tvarkymas gali pareikalauti daugiau laiko, pastangų nei pasirinkus nupoliruotus iš visų pusių.

Tvarkingos kapavietės – dekoro elementų pagalba

  • Skalda. Didžiosios kapavietės dalies uždengimas skalda – puikus pasirinkimas, norintiems šios vietos priežiūrai skirti minimaliai pastangų. Be to, toks tvarkymas gali būti vykdomas pasitelkiant skirtingų spalvų skaldą ir tokiu būdu sukuriami norimi raštai bei stilius. Prabangų ir skoningą vaizdą išgauti galima renkantis bet kokią skaldą (pvz. marmuro ar granito), tereikia ją derinti su paminklo, tvorelės akmens spalvomis.
  • Granito plokštės. Išskirtinumas, modernumas, solidumas – visa tai ir dar daugiau suteikia kapavietės uždengimas granito plokštėmis. Šis tvarkymo būdas nereikalauja didelių pastangų bei gali būti pritaikytas individualiems poreikiams.
  • Augalai. Net pati minimalistiškiausia kapavietė atrodo skoningai su įvairiais augalais. Jeigu norite pasiekti modernų vaizdą, rekomenduojame rinktis vienspalvius bei lapinius augalus, o jeigu siekiate puošnumo, išbandykite skirtingų rūšių gėles: mažuosius jurginus, gumbines begonijas, gvinėjas, bakopas, serenčius, chrizantemas ir t.t.
  • Papildomi priedai. Vazos, vazonai, pėdutės, gėlynukai, žvakidės ir kiti elementai kapavietei suteikia išskirtinumo bei žavesio. Vis dėlto, nereikėtų jais piktnaudžiauti, išskyrus tais atvejais, kai norima sukurti konkretų įvaizdį, kuriam reikalingas minėtas dekoras.

Paminklų gamyba

Gaminame įvairiausių formų, dydžių ir spalvų paminklus pagal individualius Jūsų užsakymus. Ilgametė patirtis paminklų gamyboje leidžia Jums pasiūlyti puikiai tarpusavyje derančius apipavidalinimo sprendimus kiekvienai kapavietei.

Paminklų gamyba: į ką atkreipti dėmesį pateikiant užsakymą?

Visada norima tinkamai pagerbti mirusius artimuosius, tad paminklo paieškoms neretai skiriama tikrai nemažai laiko bei pastangų. Paminklų gamyba šiuo metu yra siūloma daugybės įvairių kompanijų, todėl parengtų projektų įgyvendinimo galimybės yra tikrai labai didelės. Taigi, ką vertėtų apgalvoti prieš užsakant paminklą?

Paminklo pritaikymas kapinėse

Vienas svarbiausių kriterijų – tai paminklo dydis. Užsakant paminklą reikėtų įvertinti, koks yra kapavietės plotas, ir kiek yra numatyta laidojimo vietų. Jei kapinėse yra palaidotas daugiau nei vienas asmuo, dažniausiai nusprendžiama rinktis vieną didesnį paminklą nei kelis mažesnius. Šiuo metu patys populiariausi – dviejų dalių paminklai, kurie gali būti puošiami šventųjų skulptūromis, angelais, kryžiais ar kitais religinių motyvų elementais.

Paminklo akmens rūšis

Paminklai gali būti gaminami iš granito, onikso, travertino, marmuro ar iš kitų akmenų, tad pasvarstykite, kuris šių pasirinkimų galėtų būti pačiu geriausiu. Nuo to priklausys ne vien tik paminklo estetinė vertė, bet taip pat ir kaina bei ilgaamžiškumas. Informacijos apie įvairius akmenis galite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje, ir tai leis paprasčiau apsispręsti.

Paminklo kaina

Be abejo, užsakant paminklą svarbiu kriterijumi tampa ir ta, kiek gali kainuoti paminklų gamyba. Kaina priklauso ne tik nuo to, iš kokio akmens bus gaminamas paminklas, bet taip pat ir nuo konkrečios kompanijos nustatytų įkainių, tad visada palanku palyginti skirtingų paslaugos teikėjų kainas.

Peržiūrėkite atliktų darbų galeriją

Kartais yra gana sudėtinga apsispręsti, kokių paminklų gamyba galėtų geriausiai pasiteisinti, todėl palanku pasidomėti anksčiau atliktais darbais. Dauguma paminklus gaminančių kompanijų turi savo internetines svetaines, kuriose yra pateikiamos atliktų darbų galerijos, taigi, tai taip gali padėti paprasčiau pasirinkti vieną ar kitą įmonę. Be to, galerijoje pateiktos nuotraukos padės išsirinkti, kokį paminklą vertėtų užsakyti.
Taip pat galima pasidomėti, kiek užtruktų paminklų gamyba, ar būtų galimybė paminklą pristatyti į nurodytą vietą, ir t.t. Susisiekę su šios paslaugos teikėjais tikrai labai greitai gausite atsakymus į jums rūpimus klausimus, ir tuomet beliks susitarti dėl paminklo gamybos trukmės ir kitų svarbių detalių.
.